Resim_1315328881
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Astım Hastalığına Hatmi Çiçeğiyle Tedavi

Astım hastalığı, her yaştan insanı etkileyebilen, nefes darlığı ve solunum atakları ile kendini gösteren, kontrol altına alınmadığında günlük aktiviteleri de ciddi olarak kısıtlıya bilen kronik bir hastalıktır. Son zamanlarda en çok görülen hastalıklardan biridir.

Astımın belirtileri: Hırıltılı bir şekilde soluma, nefes darlığı, öksürük, göğüste baskı.

Öksürük: Genellikle gece sabaha doğru, tekrarlayıcı nöbetler halinde gelir. Mevsimsel değişiklikler gösterebilir.

Soğuk hava, kirli hava, mikrobik bazı hastalıklar, alerjik maddeler, sigara dumanı, stres gibi birçok durum astım hastalığını tetikler.

Bitkisel çözüm:

Kaynamakta olan 1 litre sütün içerisine, 10 gr hatmi çiçeği konulur. 5-10 dakika kısık ateşte kaynatılır. Kaynadıktan sonra ılınınca, süzülüp içilir. Dileyenler 1 tatlı kaşığı süzme bal koyup içebilir. Günlük 1 bardak tüketilecek.

Bu bitkisel kür; astım, bronşit, kronik bronşit, bademcik iltihabı, faranjit, bademci iltihabın da, balgam sökücü tedavi, öksürük tedavisinde, geniz akıntısı tedavisi gibi birçok hastalıkta, bitkisel çözüm tedavisi sunuyor.


 • ibrahim yılmaz
  19 Mart 2015, 08:29

  Astım hastasıyim dogal yolla tedavvi olmak istiyorum 39 yaşındayım

 • yahya demir
  17 Haziran 2015, 15:47

  10 gr nedir kardeşim şunu evde yapabileceğimiz şekilde anlatsanıza kuyumcumuyuz biz 10 gr tartabilelm

 • Mehmet Ali Çakır
  19 Temmuz 2015, 20:02

  Sabahları aç karna orta boy bir su bardağı suya bir çay kaşığı soğuk sıkım defne (teğnel) yağı karıştırıp içildiği zaman hem nefesi açar, hem öksürüğü keser, hem de boğazı yumuşatır. Bizzat kullanıcısıyım. Bir- bir buçuk ay gibi kullandım, Allah’in izni ile astım illetinden kurtuldum. Siprey kullanıyordum. Şu an hiç sipreye falan ihtiyaç duymuyorum. Tesadüf müdür bilmiyorum ama bu arada 10 kg da verdim. 106 kg geliyordum 96 kg düştüm. Ramazanda ara vermiştim bayram sonu devam edeceğim. Nasip olursa 5-6 kg daha vermek için kullanmaya devam edeceğim.

 • Mehmet Ali Çakır
  19 Temmuz 2015, 20:05

  Yarım bardak suya 1 çay kaşığı defne(teğnel) karıştır sabah aç karna iç. Bizzat kullanıp şifa buldum.


Akdarılı Tabule Yemeğine Bayılacaksınız
devamı için tıklayın
Organik Pazar Günlüğü
Cinsiyetiniz   
Boyunuz
Kilonuz