kkk
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Ereksiyon Hastalık Habercisi Olabilir!

Cinsel performansın tatmin edici düzeyde olmaması durumudur.

Çevre ve yaşamda karşılaşılan  farklılıklar sağlığı olumsuz yönde etkilemekte ve bir çok sağlık sorununun oluşmasına sebep olmaktadır. Ereksiyon problemi de bunlardan biridir. Hayati tehlike arz etmeyen bir sorun olsa da, ilişkileri olumsuz yönde etkilemektedir.

Bu sorun hemen her erkekte aynı ölçüde yaşanmamaktadır. Gençlerde daha hafif bozukluklar göstermekte, yaş ilerledikçe daha ciddi sorunlar ortaya koymaktadır. Özellikle 40 yaş ve üzeri her üç erkekten birinde bu sorun yaşanmaktadır.

Başlı başına hayatı olumsuz yönde etkileyen bu sorun, diyabet, kalp – damar, kolesterol, tansiyon, obezite, prostat gibi bir çok hastalığın belirtisi sayılabilmektedir. Düzensiz beslenme, hareketsizlik, alkol ve sigara kullanımı ereksiyon sorununun yaşanmasını tetikleyen başlıca sebeplerdendir.

Bu sorunun oluşmaması için; beslenmeye dikkat edilmeli, fazla kilodan kurtulmalı, sigara ve alkol kullanımını bırakmalı, taze sebze ve meyvelerle dolu doğru ve düzenli beslenilmeli ve belli aralıklarla gereken kontroller ihmal edilmemelidir.

Ayrıca; kereviz ve ıspanak tüketmek, anason, yulaf, kakule ve ginko bitkilerinden elde edilen çayların içilmesi bu sorunu gidermede fayda sağlayacaktır.Henüz yorum yapılmamış.


Akdarılı Tabule Yemeğine Bayılacaksınız
devamı için tıklayın
Organik Pazar Günlüğü
Cinsiyetiniz   
Boyunuz
Kilonuz