colon_cancer
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Kolon Kanserine Bitkisel Çözüm

Normalde her gün milyonlarca kalın bağırsak hücresi görevini tamamlayıp ölür ve dışkı ile dışarı atılır.

Bu hücrelerin yerine yeni hücreler yerleşir. Genetik veya çevresel faktörlerden dolayı, bu hücrelerin genetik yapılarında değişiklik olması sonucu, hücrelerin normal yaşam sirkülasyonunda bozulma olur ve bu hücreler ölmeyip anormal şekilde çoğalmaya başlarlar. Bulundukları bölümde polip olarak belirip büyürler. Daha sonra genetik değişiklikten dolayı oluşan kanser yapıcı genler sayesinde bulundukları organı istila ederek kanser oluşturur.

Belirtileri; Dışkılama alışkanlıklarında değişiklik (ishal, kabızlık) makattan kan gelme, tümörün büyüdüğü dönemlerde kansızlık, ağrılı dışkı yapma, karın ağrısı, sebebi bilinmeyen ani kilo kaybı.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, toksin atıcı ve kolon kanseri önleyici lahana kürünün bu rahatsızlıktan korunma ve kurtulmada çok faydalı olduğunu söylemiştir.

Beyaz lahananın toksin atıcı ve kolon kanserini önleyici özelliğinden faydalanabilmek için, kaynamakta olan yarım litre suya 6-7 tane beyaz lahana yaprağı parçalamadan tüm olarak, 10 dakika ağzı kapalı olarak hafif ateşte haşlanır. Sabah ve akşam aç veya tok karna birer su bardağı içilir. Bu işleme toplam beş gün devam edilir. Beş günüm sonunda üç gün ara verilir ve tekrar beş gün uygulanır.

Toksin atıcı ve kolon kanseri önleyici bu 10 günlük kürü, bir yıl boyunca üç veya dört defa yapmak en doğrusudur. Bu kürün 3. veya 4. gününden sonra vücudunuzun terlediğini ve özellikle yüz kısmının yağlı yağlı terlediği görülür. Aynı zamanda dışkıda da belirgin şekilde yağlanma görülür. Bu yağla beraber toksinlerin atıldığını gösterir. Bu kürü uyguladığınız dönemde daha sık banyo yapmanız toksinleri-yağ atmanızda yardımcı olacaktır. Her gün taze olarak hazırlanmalıdır.Henüz yorum yapılmamış.


Akdarılı Tabule Yemeğine Bayılacaksınız
devamı için tıklayın
Organik Pazar Günlüğü
Cinsiyetiniz   
Boyunuz
Kilonuz