1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

MS Hastalığında Bitkisel Tedavi

Multiple Skleroz kısaca MS hastalığı, beyin ve omurilikle ilgili bir bağışıklık sistemi hastalığıdır.

Genç erişkinlerde görülen en sık nörolojik hastalık olan MS hastalığının bilinen kesin bir nedeni bulunamamıştır. Fakat genetik veya çevresel etkilerin birleşiminden dolayı oluştuğu düşünülmektedir. Hastalık, 20-40 yaş arası genç erişkenlerde, ve çoğunlukla kadınlarda görülmektedir.

Vücut hareketlerinde düzensizlik, ayak tabanı bir cisimle çizildiğinde ayak baş parmağın yukarıya kalkması, bulanık – çift görme, gözbebeklerindeki istemsiz hareketlerü, kaslarda meydana gelen istem dışı hareketlenme – kasılma, beceri bozukluğu, konuşmada bozukluk, duyguda değişkenlik, yorgunluk, sinirlerdeki tahribat sebebiyle kasların işlevsizleşmesi, ellerde felç durumu, vücuttaki tek taraflı felç, his kaybı, uyuşma, idrar kaçırma, erkeklerde iktidarsızlık, koordinasyon bozukluğu ve dengede oluşan bozukluk hastalığın belirtilerindendir.

MS hastalığına şifa desteği olacak bitki semizotu.

Her gün 1 tabak dolusu buharda pişirilmiş semizotu yendiği taktirde, 375 gram magnezyum alınmış ve bununla da MS hastalığına şifa sağlanmış olacaktır.Henüz yorum yapılmamış.


Akdarılı Tabule Yemeğine Bayılacaksınız
devamı için tıklayın
Organik Pazar Günlüğü
Cinsiyetiniz   
Boyunuz
Kilonuz